Sunday, 7 February 2016

10+ NAJKRAJŠÍCH VÝROKOV Z PINTERESTU / 10+ PINTERESTING QUOTES #2

Share this PostPin ThisEmail This

Dnes prinášam ďalší príspevok zo série, ktorá vždy zahŕňa 10 najkrajších výrokov a citátov, ktoré som medzičasom našla prostredníctvom sociálnej siete Pinterest. A ako to už býva zvykom, aj tento príspevok obsahuje aj bonus navyše, a dnes nie jeden, ale hneď dve originálne, graficky spracované myšlienky od Desires & Mishaps :) Jednu v angličtine a jednu v slovenčine. Verím, že vás aspoň niektorá z myšlienok nižšie podnieti k novému začiatku.

English
Here comes another post from the series comprising each time 10 most beautiful sayings and quotes I've found in the meantime on Pinterest. As usually, this post too includes an extra saying, and not only one but two typographics originally made by Desires & Mishaps :) An English one and another one in Slovak. I hope that at least one of them will encourage you to a brand new beginning.


1. "Ak na to stále myslíš, potom stojí za to, aby si sa o to pokúsil/a."2. "Buď odvážny/a v úsilí o to čo zapaľuje tvoju dušu."

3. Iný pohľad.4. "Veci, ktoré ťa nadchýnajú nie sú náhodné, sú tvojim volaním." - Fabienne Fredricson 5. "Život začína na konci tvojej komfortnej zóny."6. "Najdesivejšia chvíľa je vždy presne predtým ako začneš."7. "Ľudia sú najkrajší keď hovoria o niečom čo majú skutočne radi s vášňou v očiach."


8. "Jediné ozajstné chyby sú tie, z ktorých sa nepoučíme."


9. "Robiť to čo máš rád, je sloboda. Mať rád to čo robíš, je šťastie."10. "Nájdi niečo pre čo si zanietený/á a maj o to neustále ohromný záujem." - Julia Child+1 "Je mi jedno či to niekoho zaujíma. Zaujíma to mňa. A na tom záleží."+2 "Once... Now"


No comments:

Post a Comment